Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Відбулася сесія Семенівської ОТГ (ВІДЕО)


09

9 лютого відбулася XXXI позачергова сесія Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади І скликання (голова Людмила Милашевич).

 

Порядок денний:

 

- Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

- Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Семенівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) Семенівського району Полтавської області.

- Про прийняття з державної у комунальну власність Семенівської об’єднаної територіальної громади матеріальних цінностей.

- Про затвердження Положення про порядок закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської об’єднаної територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями на праві господарського відання або оперативного управління.

 

Теги: ОТГ
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}