Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський гурт боротиметься за право представляти Україну на Євробаченні


10

Вже сьогодні, 10 лютого, стартує національний відбір на Євробачення-2018, де вирішуватимуть хто цього року представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі. Всього у нацвідборі візьмуть участь 18 співаків і гуртів, по 9 у кожному півфіналі.

 

Сьогодні о 19-й годині в ефірі каналів СТБ та UA: Перший транслюватимуть перший півфінал, де змагатимуться 9 учасників, серед них:

- The Erised

- Сергей Бабкин

- СONSTANTINE

- KOZAK SYSTEM

- The ВЙО

- KAZKA

- VILNA

- Pur:Pur

- LAUD

 

Саме гурт "The ВЙО" і є тим самим представником Полтавщини на першому півфіналі. Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати утворення групи «The ВЙО» в місті Кобеляки Полтавської області в 1990 році. Основу команди склали Мирослав Кувалдін та гітарист-віртуоз Сергій Підкаура. А в 1995 році «The ВЙО» з завзятою піснею «Ґанжа» стала лауреатом фестивалю «Червона рута».

 

З кожного півфіналу у фінальні змагання вийдуть по 3 учасники (всього 6 у фіналі). Хто це буде – визначатимуть глядачі через голосування.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}