Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Стало відомо, коли у Полтаві принесуть небезпечні відходи на сесію міської ради


08

Ідею принести на сесію Полтавської міської ради побутові відходи розмістили у соцмережі Фейсбук, до якої може долучитись кожен. Організатори таке рішення мотивують тим, що міська влада ігнорує вимоги Закону України "Про відходи", де з 1 січня цього року ввійшло в дію сортування та повторне перероблення побутового сміття, як вторсировини, та утилізації небезпечних відходів.

 

«Для звернення уваги на жахливе забруднення середовища небезпечними відходами та впровадження процесів збору та утилізації, закликаємо небайдужих громадян принести на першу сесію ПМР в 2018 році, свої вище перелічені небезпечні відходи 1 класу небезпеки, та й взагалі будь-які відходи побутового походження, щоб депутати нарешті звернули увагу на екологічне лихо, що під Полтавою - Макухівське сміттєзвалище!», - йдеться у повідомленні.

 

Вже стала відома дата першої у 2018 році сесії Полтавської міської ради - 16 лютого.

 

Заступник міського голови з питань ЖКГ Андрій Лямін пояснював журналістам «ВПолтаві.інфо», що спочатку будуть займатись виділенням землі та будівництвом сортувальної лінії, контейнери ж для роздільного сортування сміття закон не передбачає, тому поки що залишаться такі, які є зараз.

 

Тим часом електронна петиція на сайті міської ради про встановлення контейнерів для роздільного збору сміття вже набрала необхідну кількість голосів. Тепер її мають розглянути на відповідній комісії.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}