Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

З сесійної зали Полтавської облради зникли усі столи і стільці (ФОТО)


06

Вчора голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на своїй сторінці у Фейсбук опублікував фото, де стоїть разом зі своїм заступником Анатолієм Ханком посеред порожньої сесійньої зали облради. Там відсутні усі столи і стільці, а з полу стирчать лише кабелі.

 

Як повідомила прес-служба очільника обласної ради, наразі у червоній залі триває ремонт. Закінчити його до найближчої сесії не встигнуть.

 

«Зала закрита на ремонт. Буде оновлення приміщення, технічного забезпечення. Скоро завершиться, але до цієї сесії ні. Кошти на ремонт взяті з обласного бюджету», - повідомляє прес-служба.

 

За інформацією «Коло», вартість ремонту складає 5 млн грн.

 

Як відомо журналістам «ВПолтаві.інфо» з власних джерел, сесія обласної ради була запланована на кінець лютого. Нагадаємо, останнє засідання обласних депутатів відбулось 22 грудня. Тоді розглянути весь порядок денний депутатам не дала громадськість, яка заблокувала трибуну і вимагала скасувати попередньо прийняте рішення про реорганізацію регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» з державної установи на комунальну.

 

Де відбудеться перше засідання обласних депутатів у цьому році стане відомо згодом, повідомляє прес-служба. Раніше сесійна зала мала такий вигляд:


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}