Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Гройсман намагається домовитися з полтавським міністром, який хоче звільнитися


05

Прем’єр – міністр не відкидає того, що Тарас Кутовий може залишитися на посаді.

 

Як повідомляє «Українська правда», про це він заявив сьогодні у парламенті.

 

"Ідуть консультації, і подивимось, що буде потрібно для того, щоб визначити остаточні кандидатури на ті посади, з яких будуть звільнені парламентом міністри. Можливо, хтось і залишиться працювати", - зазначив прем'єр.

 

Нагадаємо, у травні 2017 року Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про відставку та подав її до Верховної Ради.

«Вибір міністра про відставку є абсолютно природнім процесом для будь-якої європейської країни та традиційною світовою практикою.

 

 

Дякую прем'єру та колегам по Уряду за спільно реалізовані кроки на користь аграрної галузі, а особливо за підтриману новелу щодо системи державної підтримки на наступні 5 років, завдяки якій аграрії вже цього року почали отримувати від держави гроші загальною сумою у 5,5 млрд гривень», - написав Кутовий у мережі facebook.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Тарас Вікторович Кутовий (нар. 25 лютого 1976, Київ) — український політик. Народний депутат України VII та VIII скликань. Міністр аграрної політики та продовольства України в уряді Володимира Гройсмана.

Народився в багатодітній родині викладачів. Має брата і трьох сестер. Батько — Віктор Олександрович Кутовий, народився і виріс у Лохвиці, закінчив із відзнакою місцеву школу № 1. Працював викладачем у Національному економічному університеті та займався науковою діяльністю в Інституті математики НАН України. Мати — Світлана Германівна Кутова, вчитель вищої категорії, викладала математику в школі. Донька — Соломія (2007).

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}