Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Не стало відомого полтавського журналіста (ФОТО)


05

Анатолій Кривий був співавтором книг про полтавську «Ворсклу».

 

«Не стало Анатолія Миколайовича Кривого - хорошого товариша, справжнього офіцера, талановитого журналіста, порядну людину...», - написав на своїй сторінці у мережі facebook спортивний журналіст Станіслав Майзус.

 

Анатолій Кривий став відомий на початку 1990-х як спортивний фахівець: був співавтором книги «Полтава футбольна від А до Я (1909-2013): офіційна історія», довідника - календаря «Український футбол 1992-1993 рр, довідника – календаря «Ворскла» та інших подібних.

 

З осені 2010 року працював спеціальним кореспондентом Всеукраїнської громадсько-політичної газети «Українські офіцери». Обирався членом Громадської ради при Полтавському міському виконавчому комітеті і Полтавської ОДА.

 

«…а скільки цікавого і важливого на футбольну тему  ще  потрібно писати, писати, писати. Бо це також наша історія, це наші традиції,це наші досягнення, це наша культура, це наша гордість і слава, це наша звитяга.  І на цій царині ми повинні залишити вічний слід  не тільки в одній такій книзі, а в сотнях, а може й тисячах. На стендах музеїв ,полицях  бібліотек і магазинів, в робочих кабінетах керівників такі книги  повинні займати чільне місце. Тому, що це одна із сторін нашого життя,нашої історії». – говорив журналіст.

 


Фото Олега Дубини
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}