Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Скандальний полтавець у прямому ефірі поскандалив з не менш відомим журналістом (ВІДЕО)


04

На телеканалі ZIK у словесному протистоянні зійшлися Ігор Гужва та Ігор Мосійчук.

 

Розпочалося все зі слів журналіста, який нещодавно залишив країну.

«Чесно кажучи, Мосічук в прямому ефірі виклав план перетворення України в нове Сомалі і це набагато більша проблема, ніж те, що відбувається зі мною, всі ті кримінальні справи, які проти мене сфабриковані. Я в шоці від того, що в 21 столітті в прямому ефірі ми обговорюємо знищення нашої країни. Чому ми дозволяємо Мосійчуку говорити це тут, а не на лаві підсудних?», - заявив Гужва.

 

Що було далі дивіться у відео.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», 17 вересня 2015 року Верховна Рада України схвалила притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата парламенту від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Мосійчука. За відповідне рішення проголосували 262 депутати при мінімально необхідних 226[41]. Того ж дня, 17 вересня, співробітники правоохоронних органів затримали депутата Верховної Ради Ігоря Мосійчука. Після того, як парламент схвалив залучення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Мосійчука, фракція РП зібралася на засідання в приміщенні парламенту. Через 30 хвилин до кабінету, де воно проходило, підійшли близько двох десятків співробітників Державної охорони під керівництвом керівника Держохорони Валерія Гелетея. Голова фракції РП Олег Ляшко перешкоджав затриманню Мосійчука в будівлі Ради. Після 10-хвилинного спору, правоохоронці та Гелетей зайшли в кабінет і провели затримання. Після цього Мосійчук у супроводі правоохоронців був виведений з парламенту.

Що ж стосується Ігоря Гужви, то він з 3 червня 2016 року разом зі Світланою Крюково став ведучим програми «Суб'єктивні підсумки п'ятниці Strana.ua» на телеканалі NewsONE, що належить народному депутату від партії Опозиційний блок Євгену Мураеву.

 

22 червня 2017 року разом зі своїм помічником були затримані співробітниками поліції і прокуратури при отриманні 10 тис. доларів за нерозміщення на сайті компромату на депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька, який повідомив про шантаж в поліцію 31 березня. За версією журналіста, це йому безуспішно пропонували гроші за зняття матеріалів про «Радикальної партії». Адвокатом Гужви стала колишній міністр юстиції і помічник Віктора Януковича Олена Лукаш.

Теги: скандал
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}