Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Як Костянтин Жеваго таємно відвідував Адміністрацію Президента України (ВІДЕО)


21

Нещодавно біля Адміністрації знімальна група програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший») зустріла полтавського народного депутата Костянтина Жеваго.

 

За словами нардепа, він прийшов привітати товариша з Новим роком.

«Прийшов привітати з Новим роком колегу свого, який до того працював у парламенті разом зі мною. Чи часто ходжу до Адміністрації? Дуже рідко. Тільки по святах. Останній раз був місяць тому», - зізнався бізнесмен.

 

Примітка. На відео зустріч журналістів з Костянтином Жеваго – на 16:04.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Костянтин Валентинович Жеваго (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України.

 

З 23 листопада 2007 — народний депутат України 6-го скликання від «Блоку Юлії Тимошенко», № 62 в списку. Член Комітету з питань правової політики, член Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації. Керівник депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Японією. За весь час роботи Верховної Ради 6-го скликання був присутній лише на 11 засіданнях з 530.

 

На парламентських виборах 2012 року балотувався в народні депутати як самовисуванець по одномандатному мажоритарному округу № 150 на Полтавщині (з центром у місті Комсомольськ) і переміг набравши 61,20% голосів. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, позафракційний.

 

На позачергових парламентських виборах в Україні 2014 року знову балотувався за округом № 150 шляхом самовисування, де переміг, отримавши 43,81% голосів.

Теги: Жеваго
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}