Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Ситуацію з небезпечними дитячими майданчиками у Полтаві показали на всю Україну (ВІДЕО)


02

Донька полтавки Олени Запорожан минулого року травмувалась, коли з’їжджала з гірки, що знаходилась на дитячому майданчику. В результаті дівчинку госпіталізували до лікарні з діагнозом компресійний перелом хребта.

 

З того часу стан дитячого майданчика, за словами Олени ніхто перевіряв. Новий проект каналу «Україна» «Контролер» приїхав у Полтаву, щоб розібратись з цією ситуацією. Експерти, яких залучили до програми, констатували, що дитячі майданчики у Полтаві небезпечні: їх потрібно або привести до ладу, або демонтувати і встановити нові. Кому належить дитячий майданчик, на якому травмувалась дівчинка, та що на це відповідають чиновники, дізнавались журналісти «Контролера».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}