Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Без банкомату: полтавського нардепа звинуватили у невиконаній обіцянці


30

Минулого року Андрій Река пообіцяв встановити в Карлівській місцевій поліклініці банкомат будь-якого банку.

 

Про це йдеться у матеріалі «Слово і діло».

 

«10 серпня в ході робочої зустрічі з виборцями Андрій Река пообіцяв прискорити процес встановлення банкомату в Карлівській поліклініці, адже організаційні питання ним вже вирішувалися з керівництвом Полтавського «ПриватБанку».

 

Наприкінці жовтня для уточнення статусу обіцянки ми направили запит народному депутату. Не отримавши в черговий раз відповіді, ми зв'язалися з помічником нардепа. За результатом телефонної розмови нам було відмовлено у співпраці.

 

Станом на січень 2018 року банкомат в поліклініці встановлено не було. Згідно відкритих даних стало відомо, що у місті Карлівка є лише один банкомат, розміщений при відділенні банку. Обіцянку нардеп не виконав», - йдеться у повідомленні.

У той же час «Слово і діло» зазначає, що виконання цієї обіцянки не належить до компетенції народного депутата, однак «фіксація заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі».

Згідно з даними «Вікіпедії», Андрій Олександрович Река (нар. 1 грудня 1953, с. Стовбина Долина, Новосанжарський район, Полтавська область) — український політик, народний депутат України 8 скликання, Новосанжарський селищний голова. Заслужений природоохоронець України».

Теги: нардеп
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}