Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У Миргороді розчищають річку під центральним мостом (ВІДЕО)


29

Під центральним мостом у Миргороді взялись розчищати річку Хорол - вивозять пісок, який завозили для роботи будівельної техніки торік.

 

Також планують облагородити берегову територію, доукомплектувати загороджувальні конструкції та виконати інші роботи з благоустрою. Подібні роботи хотіли провести минулого року, але не встигли і перенесли на початок 2018-го, йдеться у повідомленні Миргородської міської ради.

 

«Ці роботи передбачають собою виїмку грунта екскаваторами і розчистка русла річки Хорол, відкриття протоки по руслу. Ці роботи входять в загальну вартість будівництва мосту і кошти в розмірі 385 тис. грн були зняті минулого року і перенесені на цей рік», - розповідає перший заступник міського голови Миргорода Сергій Швайка.

 

Нагадаємо, на Полтавщині відкрили реконструйований міст через річку, який був аварійним останні 10 років.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}