Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Скандального полтавця виключили з політичної партії


28

Іллю Киву виключили з лав Соціалістичної партії України і позбили статусу її голови.

 

Це сталося у суботу на спільному засіданні партії, яке було скликано позачергово у зв'язку зі «спробою рейдерського захвату», що намагався зробити Кива.

 

Таку заяву зробив лідер СПУ Петро Устенко та зазначив, що після обрання на посаду та час свого перебування у партії Кива не виконав жодного взятого на себе зобов'язання.

 

«Кива спробував у рейдерський спосіб захопити партію і зробити її інструментом розбрату лівого поля. Він працює проти політичної сили, тому перебування його у лавах Соцпартії є неможливим», — зазначив петро Устенко, повідомляє «Громадське».

 

Сам же Кива на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що Устенко не має ніякого відношення до СПУ, бо його зняли з посади лідера і вигнали з партії ще місяць тому. А відтак його заяви не мають ніякої юридичної сили.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Кива Ілля Володимирович (нар. 2 червня 1977) — український політик, громадський діяч і державний службовець — поліцейський.

Екс-голова Соціалістичної партії України, очільник благодійного фонду й низки громадських організацій, Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу, упродовж 2014—2015 років брав участь у проведенні АТО у Донецькій та Луганській областях, колишній керівник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України, за фахом — педагог-психолог.

22 квітня 2016 року Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе звільнила Киву з посади голови департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції і розкритикувала його інтерв'ю. «Його слова, особливо про АТОшників — це неприйнятно», — сказала вона.

19 травня 2016 року МВС звільнило начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Киву. 20 травня 2016 року Кива написав заяву на ім'я командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова про прийняти його на службу. 27 травня 2016 року ЦВК України зареєструвала Киву кандидатом у депутати Верховної Ради України на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсон).

В травні 2016 року у відповідь на заяву Саакашвілі Кива подав позов до суду щодо захисту своєї честі та гідності. Юристом по даній справі виступив відомий адвокат Олексій Шевчук.

8 липня 2017 року  на позачерговому з'їзді Соціалістичної партії України Іллю Киву було обрано головою Соціалістичної партії України.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}