Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Скандальний фільм, який не показують у 8-ми областях України, демонструють у Полтаві (ВІДЕО)


26

За два дні до прем'єри британської сатиричної комедії «Смерть Сталіна»  Міністерство культури Російської Федерації відкликало прокатне посвідчення цього фільму – документ, без якого кінотеатри у Росії не мають права демонструвати стрічки. Фахівці в ньому побачили ознаки екстремізму і приниження гідності «російської радянської людини».

 

22 січня відбувся показ фільму у Міністерстві культури. Наступного дня діячі  культури  звернулись до Міністра культури Володимира Мединського з вимогою не допустити показ стрічки. На їх думку, стрічка є "злісною і абсолютно недоречною нібито "комедією", яка очорнює пам'ять про наших громадян, які перемогли фашизм".

 

Юристи Мінкульту також зажадали відкликати прокатне посвідчення, видане компанії "Вольга". Вони визнали фільм британського режисера, що описує боротьбу за владу після смерті Сталіна, проявом екстремізму.

 

Проте стрічку таки показали у московському кінотеатрі «Піонер», нібито "в реєстрі Мінкультури зазначено, що прокатне посвідчення на фільм продовжує діяти", повідомляє www.bbc.com.

 

У Запоріжжі фільм не демонструватимуть у ряді кінотеатрів через низку причин, серед яких - дистриб'ютори не пропонували цей фільм та брак екранного часу для нього. А в Маріуполі в одному з кінотеатрів фільм покажуть на вимогу мешканців міста, повідомляє канал «Прямий».

 

"Дзеркало тижня" пише, що фільм «Смерть Сталіна» не покажуть у 8-ми область України - Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Миколаєві, Рівному, Хмельницькому та Чернівцях. У Держкіно пояснили причину – в Україні не достатня кількість кінотеатрів, а в прокатній компанії це пов'язують з невпевненості кінотеатрів в успіху картини, пише «Громадське радіо».

 

У Полтаві ж фільм демонструють у 2-х кінотеатрах – «Wizoria РК «Колос» та «Мультиплекс». На сайті Wizoria розписаний графік показів до кінця січня включно. Щодня для полтавців цей фільм демонструватимуть один раз на день, о 20:10. Ціна квитків  - 85 грн.

У «Мультиплексі» розписанно по два сеанси щодня включно до кінця січня – о 16:55 та 21:30. Мінімальна ціна квитків на денний сеанс становить 65 грн, на вечірній – 70 грн. З 29 січня цінова політика змінюється – найдешевший квиток на денний сеанс коштуватиме 50 грн, на вечірній – 60 грн.  

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}