Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Володимиру Висоцькому – 80: історія полтавського концерту (ВІДЕО)


25

Сьогодні ювілей міг би відзначати видатний радянський актор та класик жанру авторської пісні.

 

За свої 42 роки життя співак встиг написати близько 700 пісень і віршів, а також з успіхом гастролював у СРСР та за кордоном.

 

У червні 1975 році Висоцький заспівав на одній з квартири у Кременчуці, яка знаходиться за адресою вулиця 1905 року, будинок №2. На його фасаді зараз знаходиться пам’ятна табличка.

 

Насправді того літа мало відбутися цілих 10 концертів у Кременчуці, однак місцева влада через вказівку згори секретаря ЦК Компартії України Маланчука заборонила їх проводити.

 

Як повідомляє vysockii.ru, квартирний концерт відбувся на квартирі першого секретаря міському комсомолу Миколи Гусєва:

 

«По набережній ми дійшли до мого будинку (вул.1905 року, будинок 2). Перехожі озиралися нам услід, з сумнівом ... Невже це Висоцький? .. Піднялися до мене в квартиру. Стіл уже був накритий. Запропонували йому поїсти. Він погодився, було вже близько години дня. До спиртного він навіть не торкався. Тільки лимонад, чай. Зайшли А.Лукашев, І.Соколов, В.Шостак, Д.Прохоров (працівники кременчуцького міськкому комсомолу.). Все поїли. Вмовляли його щось заспівати. Він погодився, правда, насилу. Д.Прохоров привіз з готелю його гітару. Висоцький сам допоміг мені налаштувати магнітофон - касетний «Дніпро». Заспівав шість пісень, я записав частково наша розмова за столом. Висоцький в числі інших заспівав пісню «Дорога, а у дорозі «МАЗ»...». Ми попросили, щоб він згадав КрАЗ. Він запитав: "А чи не образливо, що загруз?" Ми говоримо: «Нічого, стерпимо, стерпимо, але зате це буде унікальний твір». Він заспівав».


Фото Сергія Метелиці / Фотохроніка ТАРС
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}