Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Колишній банкір Жеваго звинуватив мільярдера у банкрутстві банку


15

З квітня 2015 року Володимир Хливнюк, екс-голова правління найбільшого банку «Фінанси та Кредит», разом із сім'єю проживає в одній з країн Євросоюзу.

 

Більше про причину банкрутства «ФіК» економіст розповів журналістам Forbes.

 

«У членів правління за останні 10 років не було практично жодного вихідного без зустрічей із Жеваго. Він дуже добре знав, що відбувається. Я готовий в судах, в тому числі й міжнародних, відстоювати свою позицію, і в мене є достатні аргументи на користь моєї невинності», ─ стверджує Хливнюк.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», АТ Банк «Фінанси та Кредит»  — колишній український комерційний банк з головним офісом у Києві. Входив до складу промислово-фінансової групи Фінанси та Кредит. Зареєстровано 30 жовтня 1991 року і за величиною активів входив до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. Станом на 01.07.2010 система Банку «Фінанси та Кредит» включала 16 філій і 305 безбалансових відділень у всіх областях України.

17 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" до категорії неплатоспроможних, а 18 грудня цього ж року прийняв рішення про відкликання ліцензії та ліквідацію банку.


Фото - Анна Наконечна для "Forbes Україна"
Теги: банки
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}