Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Відомий телеведучий розповів про скандальне інтерв’ю з полтавським шоуменом (ВІДЕО)


23

У новорічну ніч на 112-у каналі вийшло в ефір інтерв'ю Дмитра Гордона з відомим полтавцем, шоуменом та співаком Андрієм Данилком. Саме інтерв'ю не було скандальним, проте ситуація, яка склалася навколо нього, обурила користувачів у соцмережах.

 

Після виходу в ефір інтерв'ю його не можна було тривалий час переглянути у вільному доступі в інтернеті. Нещодавно Дмитро Гордон прокоментував каналу NewsOne ситуацію, що склалась.

 

За його словами, на You-Tube він має два свої канали. Інтерв'ю з Данилком записувалось в рамках проекту «В гостях у Дмитрия Гордонa». Але вже 1 січня побачив, що працівники 112-го каналу випадково записали його на свій канал у You-Tube. Потім Гордон попрохав прибрати його, щоб він зміг викласти інтерв'ю на свій канал. Власне, поки тривав цей процес, інтерв'ю і не було доступне в інтернеті.

 

«Ця програма з Андрієм Данилком записувалась в рамках проекту "В гостях у Дмитрия Гордона". Але помилково під час показу на 112-му каналі, а це була новорічна ніч, молоді недосвідчені хлопці її поставили на You-Tubе канал 112-го каналу. І коли я це побачив 1-го числа, подзвонив, попросив, щоб вони зняли, тому що я збирався поставити на свій You-Tubе канал, що я і зробив. Але в перерві між зняттям і установкою на інший канал, у соцмережах порахували, що зняли інтерв'ю взагалі через те, що там були якісь жарти про нинішнюю владу і т.д. Там такого немає», - запевнив Гордон.

 

Нагадаємо, Андрій Данилко у цьому інтерв'ю розповів, скільки в дитинстві вдавалося заробляти у різдвяну нічзізнався, що перевтілюватись у відомий образ Вєрки Сердючки дуже важко, а також висловив свою думку стосовно заборони російських серіалів в Україні. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}