Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Полтавка звільняється з посади директора одного з українських відомств


22

Полтавка Тетяна Терен написала заяву на звільнення з посади директора Українського інституту книги, пропрацювавши там півроку.


Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.


Своє рішення мотивує тим, що коли прийшла на цю посаду, установа існувала лише на папері і втілити заплановані ідеї завадили бюрократичні процедури існуючої системи. Також підсумувала, що «Інституту книги зараз необхідні глобальні зміни, які не відбудуться лише на рівні Інституту й на ентузіазмі його працівників», й публічно визнала свою поразку на цій посаді.
Тетяну Терен на конкурсній основі обрали на посаду директора Інституту книги 13 липня 2017 року. Вона мала очолювати відомство протягом найближчих 5-ти років.
Тетяна Терен - українська журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Народилася 1986 року на Полтавщині. Закінчила відділення журналістики Харківського національного університету ім. В. Каразіна. Працювала в літературному журналі, ведучою книжкової програми, керівницею прес-офісу видавництва, редакторкою на телебаченні та в інтернет-виданні. Друкувалася на сторінках видань «Україна молода», «День», «Високий замок», «Український тиждень», «Українська правда», Harper’s Bazaar Ukraine та ін. Упорядниця книги «Літопис самовидців. Дев’ять місяців українського спротиву» (2014). Авторка антології інтерв'ю з письменниками «RECвізити» (2015, 2017). Кураторка та співавторка проекту «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою» (2017). 2017 року курувала Українську програму та фокус-тему фестивалю «Книжковий Арсенал», йдеться на сайті «Видавництва Старого Лева».


фото зі сторінки у Фейсбук Тетяни Терен
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}