Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Пес, який почав ходити після ДТП, шукає своїх господарів (ВІДЕО)


11


Наприкінці грудня, неподалік зупинки громадського транспорту «11 школа» у Полтаві, під колеса автівки потрапив собака. Небайдужі полтавці врятували тварину від вірної смерті та доправили з переломами тазу у найближчу ветклініку, де він отримав першу допомогу. Там тварині одразу дали кличку – назвали Лакі. Наступного дня кудлатого спрямували до іншої ветклініки «ДокторZOO», де він знаходиться і нині.


«Тут він з 27 грудня. Аварія була 26-го. Він зовсім не ходив. Три дні тому він став на лапки. Зараз проходить реабілітація», - каже Юлія Явір, яка врятувала пса, а зараз доглядає  разом із працівниками клініки.


«Завдяки небайдужим людям він і став на лапи. Самі б ми не впорались. Люди перераховують гроші на благодійний рахунок. За кожну копійку ми звітуємо», - відзначає волонтерка


З часом, придивившись на нашийник, Юлія побачила на ньому кличку пса – Тобі, а також залишки від мобільного номера:


«Ошийник на ньому був від самого початку. Проте, собака був у дуже тяжкому стані, тому ми в першу чергу кинулись його рятувати. Коли ми його вже сюди перевезли і я зняла ошийник, то побачила там написану кличку - «Тобі». З іншого боку, був номер телефону, проте стертий. Тому з власниками зв’язатися ніяк. Тож ми сподіваємося, що через засоби масової інформації хтось упізнає свого чотирилапого".


Іван Діхтяр, лікар ветеринарної медицини, зазначає, що собаці вже набагато краще.


Наразі Тобі шукає своїх господарів, а редакція «ВПолтаві.Інфо» разом із волонтерами та персоналом клініки сподівається, що у цієї історії буде щасливий фінал.


Якщо ви в рудому кудлатому впізнали свого вірного друга – телефонуйте за номером 0997567706.


Світлана Бондарева
Теги: собака
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}