Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Жителям Полтавщини телефонують і погрожують порубати на шматки, вимагаючи гроші


11


До редакції "ВПолтаві.Інфо" звернулась жителька села Яхники Юлія, яка розповіла, що до її доньки-студентки зателефонував невідомий та, назвавши всі персональні дані дівчини, констатував, що потрібно віддати борг 15 тис. дол., який начебто взяв її однокласник, а  поручителем при цьому виступає її матір.
Чоловік представився Олексієм Миколайовичем. Він назвав дати народження всієї родини, адреси проживання та місця роботи.
"Він так крив нецензурною лексикою, що мені стало страшно, - розповідає Юлія. - Коли донька покликала мене до телефону - обіцяв прийти до мене на роботу в школу - все там погромити, а мене порізати на шматки. Насторожує те, що у нього всі наші персональні дані є. При цьому - жодних фінансових зобов'язань я ніде ніколи в житті не підписувала".
Після неприємного спілкування Юлія зателефонувала тому самому однокласникові доньки, замість якого начебто треба віддати борг. Хлопець-студент полтавської аграрки повідомив, що з погрозами дзвінки були й до нього.

Після цього Юлія Черних набрала номер, з якого погрожували (0674691371) та почула у відповідь голос  автовідповідача:"Це служба кредитування".

Речник ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв називає це одним із розповсюджених видів шахрайства та радить людям звертатися до поліції.
"Це яскравий приклад шахрайських дзвінків із місць відбування покарання. Тут той самий механізм, коли телефонують і кажуть, що, мовляв, син потрапив в біду або донька, і треба спрямувати кудись гроші. Зловмисники розраховують на емоції і те, що хтось дасть під їх впливом грошей".


Наталя Очкань
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}