Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Новий поворот у полтавській історії з убитими в заповідній зоні оленями - керівник господарства називає її "підлою замовною справою" (ВІДЕО)


11

 

Сьогодні у Полтавській обласній раді зібрали екологічну комісію, щоб розібратися зі справою вбивства у заповідній зоні «Вільшане» Полтавського району благородних оленів.

Нагадаємо, фоторгафії в соцмережах оприлюднив місцевий житель Максим Брехнич (за інформацією голови "Кречету" Сергія Шебітька - зять того самого біолога, який засвідчив сліди) після чого розповів у студії «ВПолтаві. Інфо» подробиці, наголошуючи, що мисливське господарство «Кречет» неналежно ставиться до діяльності і випадки браконьєрства там непоодинокі.

Сьогодні на комісії облради був присутній голова мисливсько-рибальського господарства «Кречет» Сергій Шебітько. Присутні почули його версію подій 31 грудня та припущення, що справа замовна та сфабрикована умисно проти нього.

«Три роки тому було з господарства звільнено низку працівників, які протягом названого періоду перешкоджають веденню господарства. Це і руйнування біотехнічних споруд, і спалення кормових ремізів тощо. Про це все є відповідні акти. Я хочу поінформувати, як насправді все відбувалося. 31 грудня єгерем Андрієм Макаренком було в урочищі «Холодне» виявлено сліди. Потім мені доклали телефоном, і я дав наказ провести внутрішнє розслідування (авт.: на відео нижче Шебітько зачитує акт внутрішнього розслідування, де зафіксовані подробиці)".

У голови "Кречета" є низка претензій до біолога, який повів себе на його думку, неналежно і підозріло:

«На яких підставах могла особа, яка вважає себе біологом, знаходитися за 5 км в мисливських угіддях із собакою, де порушила все, що можна порушити? Якщо він не знає, то хочу нагадати, що перебування з собакою там являється браконьєрством. Якщо він побачив кривавий слід – чому він не сповістив місцевих єгерів, які проживають з ним в одному селі? Чому він почав рухатись з мисливською собакою в урочище «Холодне», де людина не може пройти, а біолог, виходить, може. Чому три досвідчених єрегеря не знайшли шкіри, а біолог знайшов? Мені було десятки дзвінків, і вони одразу установили, чиїх рук ця підла замовна справа. Шкіри лежать на дереві. А браконьєру, вбивши оленя, що треба зробити?  Розробити звіра, не залишаючи слідів».

Голова «Кречету» вважає, що вся ця справа – більше  інсценування, щоб відзняти однобокий ролік, а потім використати проти нього з метою дискредитації.

Більше про перебіг сьогоднішнього засідання дивіться на відео нижче.

 

Голова екокомісії облради Ігор Горжій пообіцяв на наступній комісії ініціювати звіт від усіх мисливських господарств про роботу. Правоохоронці ж тим часом займаються також цією справою.

 

Теги: олені
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}