Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

58-річчя відзначає радник Харківської ОДА часів Авакова, який створив полтавський осередок козацтва


16

58 років тому народився Микола Мазепа - директор Харківського науково-дослідного інституту козацтва. У минулому обіймав посаду радника Харківської обласної державної адміністрації (2005-2010рр.) в часи, коли нею керував нинішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

Народився у селі Костобобрів Семенівського району Чернігівської області. Тричі обирався депутатом Київської та Ленінської районних рад міста Харкова, очолював депутатську комісію з питань правопорядку та боротьби зі злочинністю.

 

Брав участь у розробці теорії сучасного козацтва та його місця в розбудові української держави та Закону України «Про Українське козацтво». Виступив організатором наукових досліджень стосовно антиканонічності анафеми на гетьмана І. Мазепу для розгляду Вселенським Патріархом Варфоломієм І, які переведені на англійську мову та направлені у Стамбул. Створив Харківську, Сумську та Полтавську обласні організації Українського реєстрового козацтва.Брав участь у міжнародних науково-практичних конференціях з питань козацтва у Харкові, Донецьку, Полтаві та Батурині, йдеться у матеріалі "Вікіпедії".

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}