Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський мільярдер не підтримав переозброєння армії


08

Позафракційний нардеп Костянтин Жеваго не проголосував за жоден ухвалений Верховною Радою законопроект, що передбачав реформування й підвищення рівня матеріального забезпечення Збройних сил.

 

Як повідомляє «Слово і діло», своїм виборцям, жителям мажоритарного округу №150 із центром у Горішніх Плавнях (Комсомольську) Полтавської області, Жеваго пообіцяв «здійснити реформування та переозброєння української армії відповідно до сучасних стандартів».

 

Проте за жоден з ухвалених парламентом законопроектів, що хоч якось стосувалися суті питання, Жеваго не проголосував. Наприклад, проект Бюджету на 2016 рік, де передбачалося суттєве підвищення матеріального забезпечення військових, депутат не підтримав, бо його того дня не було в Раді.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Костянтин Валентинович Жеваго (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України.

 

На парламентських виборах 2012 року балотувався в народні депутати як самовисуванець по одномандатному мажоритарному округу № 150 на Полтавщині (з центром у місті Комсомольськ) і переміг набравши 61,20% голосів. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, позафракційний.

 

На позачергових парламентських виборах в Україні 2014 року знову балотувався за округом № 150 шляхом самовисування, де переміг, отримавши 43,81% голосів

Теги: Жеваго
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}