Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавські комунальники готуються до безсонних ночей


16


Минулої ночі Полтаву почало засипати снігом, а відповідні служби всю ніч та ранок працювали – прибирали сніг та посипали пісчано-соляною сумішшю дороги міста. Проте у відділі оперативного реагування міськвиконкому Полтави зазначили, що важку роботу очікують з 17-го по 19-е січня, через прогнозовані погодні умови.


«Під час об’їзду вночі ми зрозуміли, що техніка буде допрацьовувати ще зранку і вдень. Ми одного разу пройшли та просипали, проте варто ще раз це зробити. Загалом минулої ночі та сьогоднішнім ранком працювало 14 тракторів-щіток, 7 автівок КДМ та 4 автівки солетрусів. Цієї техніки на даний момент вистачає», - зазначив начальник відділу оперативного реагування міськвиконкому Полтави Сергій Зубань.


Проте готуються комунальники на декілька безсонних ночей поспіль через прогнозовану негоду:
"Передають важкі погодні умови з 17-го на 19-те січня. Сьогодні вночі також буде чергування, бо передають сніг. Гадаю, що впораємось з цим. Проте головний удар буде з 17-го по 19-те січня, бо передають сніг, який буде переходити у дощ, мороз та сильний вітер. Щоб не було ожеледиці, ми будемо сипати суміш», - додав чиновник.


Нагадаємо, після довготривалої плюсової температури на Полтавщину «прийшли» мороз та сніг.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}