Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Фільм, після перегляду якого полтавці не стримували сліз, підкорюватиме "Оскар"


13

Фільм про українських бійців, які захищали Донецький аеропорт у 2014 році - "Кіборги" - висуватимуть на премію "Оскар". Нагадаємо, 7 грудня цей фільм вийшов у широкий прокат. Показували його і в полтавських кінотеатрах, звідки полтавці в день прем'єри виходили після перегляду зі сльозами на очах.

 

Про таке рішення розповів режисер фільм Ахтем Сеїтаблаєв, пише "УНІАН".

 

"Ми будемо подавати. Подивимося, як вирішать члени українського оскарівського комітету", – зазначив він.

Перед очима глядачів 6 головних героїв з позивними «Мажор», «Серпень», «Гід», «Субота», «Марс» та «Старий». Всі вони абсолютно різні, проте їх об’єднує спільна мета – не здати аеропорт ворогу, якого набагато більше, попри вказівки вищого командування. Доброволець із позивним «Мажор» — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. А «Старий» час від часу нагадує полтавському глядачеві, що він родом з Миргорода. А відтак з екрану можна почути і про миргородську воду, і про Полтаву, і, навіть, про Гоголя.

Окрім сцен боїв у фільмі також присутній і гумор – добровольці вміють пожартувати у години затишшя чи нічного чергування. Особливого колориту стрічці додає українська народна пісня «Гуцулка Ксеня» та фінальний хіт Святослава Вакарчука «Не твоя війна».

Варто відзначити, що фільм заснований на реальних подіях. А історії «кіношних» добровольців засновані на історіях реальних оборонців аеропорту.

 

"Кіборги" також встановили рекорд - за перший вікенд в кінотеатрах його подивились 106 тисяч 350 глядачів, зібравши 8 млн 186 тисяч 701 грн.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}