Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Одну з руїн Полтави остаточно знесли (ВІДЕО)


13

Ще з літа напівзруйнована будівля колишнього заводу ''Знамя'' почала руйнуватись. А сьогодні стало відомо, що велике приміщення, що височіло на найдовшій вулиці Полтави і якe знаходилoсь на перетині з трасою Київ-Харків, остаточно знесли.

 

На відео видно, що остання частина споруди, як картковий будинок, впав на землю. Від руйнування великі клуби диму сягнули аж проїжджої частини. Проте, як пише ''Коло'', спеціально для цього дорогу тимчасово перекрили.

 

Будівля заводу «Знамя» знаходиться на трасі міжнародного значення Київ-Харків неподалік Макдональса, тому його дуже добре видно з дороги. «Скелет» будівлі знаходиться у такому стані з часів незалежності. Там неодноразово фіксували, як там перебували підлітки, та навіть, вчиняли самогубства.

 

Директором полтавського оборонного заводу «Знамено» (до 2010 року, загальний стаж роботи на заводі — 48 років) був колишній політв’язень Юрій Солошенко, який тривалий час перебував у російській в’язниці. Підприємство виготовляло протиповітряні радари, комплектуючі до зенітно-ракетних комплексів. На підприємстві працював електровакуумний цех, де виготовляли деталі і вузли різноманітних форм і різних матеріалів за допомогою з'єднання металу зі склом методом штампування, зварюванням скляних циліндрів між собою, литтям і пресуванням деталей з керамічної маси, покриттям дроту сріблом, виготовленням складів для покриття катодів, підігрівачів і ін. В цеху порошкової металургії вироблявся широкий асортимент виробів з твердого сплаву марок ВК, ТК, також в цеху виробляли тримачі для різців, наконечників, підшипники ковзання, мідно-графітові, залізо-графітні деталі та інші вироби.


відео телеканалу ''Лтава''
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}