Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Оплата за проїзд без кондуктора у Полтаві: як це працюватиме


12

В останньому номері газети «Полтавський вісник» опублікували проект рішення «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м. Полтави». Це передбачає, що полтавці зможуть оплачувати проїзд, маючи лише при собі один електронний квиток, і не обов’язково для цього потрібен кондуктор.

 

Мова йде про облаштування громадського транспорту валідаторами, за допомогою яких пасажири оплачують проїзд самостійно, приклавши до нього електронний квиток.

 

«В усіх маршрутних транспортних засобах встановлені валідатори оплати проїзду, вони є безконтактними. Ви заходите в транспортний засіб, прикладаєте картку до валідатора, який знаходиться на вході/виході, він видали квиток про те, що пройшла оплата. І людина спокійно їде. Безконтактна система проїзду передбачає відсутність кондукторів. Будуть лише контролери, які перевірятимуть наявність квитків у людей», - пояснює роботу нової системи директор диспетчерскої служби міських пасажирських перевезень ТОВ «Трек Сервіс Контроль» Вячеслав Поспєлов.

 

Про терміни, коли у Полтаві така система запрацює, говорити ще зарано. Оскільки ще мають розглянути проект рішення, оголосити конкурс з визначення особи, яка здійснюватиме справляння плати за транспортні послуги, встановити валідатори, організувати пункти продажу електронних квитків та ін. До речі, вже відомо, які будуть типи електронних квитків:

  • - Неперсоніфікований ЕК – встановленої форми картка, дійсна з моменту придбання, не містить персональних даних пасажира, можна придбати у пунктах продажу/поповнення.
  • - Персоніфікований ЕК – встановленої форми картка, дійсна з моменту придбання, містить персональні дані пасажира, виготовляється на основі пакету визначених документів та згоди особи на збір, обробку та використання персональних даних.

Діятимуть різні тарифи, які можуть собі обрати полтавці, залежно від того, наскільки часто вони користуються громадським транпортом.

 

«Тарифні пакети ЕК можуть бути:

а) з обмеженням по терміну дії (тижневий, місячний, річний) (на рахунку знаходиться і списується час);

б) на визначену кількість їздок (на рахунку знаходяться і списуються поїздки);

в) вільний гаманець (на рахунку знаходяться і списуються гроші);

г) пільговий, учнівський, студентський (на рахунку знаходиться і списується час)», - прописано у проекті рішення.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}