Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Щоб не руйнувались дороги на Полтавщині, вантажівки перевірятимуть новими лабораторіями (ФОТО)


12

Сьогодні управлінню Укртрансбезпеки у Полтавській області вперше передали 3 мобільні лабораторії, за допомогою яких інспектори перевірятимуть перевізників на дотримання габаритно-вагових обмежень, запобігаючи руйнуванню доріг перевантаженим транспортом.

 

Кожна лабораторія це укомплектований необхідним приладдям автомобіль. Тут є цифрові зчитувачі, тахограф, карта водія, електронні пристрої для вимірювання габаритних розмірів та ін.  - всі пристрої призначені для визначення порушень водія. Також в наявності аптечки, 2 вогнегасники, рукомийник з водою, місце під генератор, додаткові шини, домкрат. В одній лабораторії працюватимуть по 2 інспектори. З часом їх доукомплектуюють – додадуть генератори та зовнішнє освітлення.

 

Всього таких лабораторії в Україні – 78. Кожна вартістю 1,4 млн грн. Експерти говорять, що такі лабораторії потрібні, щоб контролювати перевізників і запобігати руйнуванню доріг.

 

«До кінця року плануємо ще доукомплектувати ці ГВК і модулями 3G, щоб був інтернет, кожному інспектору дати планшет, зробити електронні бази штрафів, щоб кожен штраф виконувався в онлайн-режимі, камерами відеоспостереження. Це європейська практика. Які б чудові дороги ми б не будували, гостро стоїть питання їх експлуатації. Країна втрачає щороку 20 млрд грн від руйнування доріг. Тому маємо економити ці кошти. 90% комплектація лабораторії – країни Європи, ваги – Туреччина, програмне забезпечення здебільшого Польща, переобладнання виконували на Кременчуцькому заводі. Згідно з технічною документацією лабораторія може працювати при -30 градусів і повітря, і поверхні землі, але здебільшого до -10 градусів працює», - розповідає заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав Дідківський.

 

На Полтавщині вже обладнані 4 спеціальні майданчики для роботи мобільних лабораторій. У планах зробити так, щоб такі майданчики працювали чи не в кожному районі області. Такі лабораторії є мобільнимиі тому можуть вільно переміщатись з одного місця на інше. 

 

«4 майданчики – це Чутово, Копили, Лубни, Сухинівка (Кобеляцький район, в’їзд зі сторони Дніпропетровської області) спеціально обладнані, передбачається робота майданчиків у кожному районі Полтавщини», - зазначив начальник Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Віктор Поліщук.

 


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}