Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Справа банку полтавського багатія отримала несподіване продовження


15

Заарештували кошти компанії екс-помічника Костянтина Жеваго у справі банку «Фінанси і Кредит».

 

Печерський суд Києва наклав арешт на грошові кошти та цінні папери, що знаходяться на рахунках кіпрської компанії Nasterno Commercial Limited в Bank Frick & Co.AG і East і West United Bank S.A. у справі банку «Фінанси і кредит».

 

Про це повідомляє Finbalance.

 

Згідно з судовими матеріалами, у вказаній кримінальній виробництву пред'явлено підозру п'яти особам, в тому числі екс-голові правління банку "Фінанси і кредит" Володимира Хливнюку.

 

За версією слідства, в період 2012-2015 років він за попередньою змовою з членами кредитного комітету банку, використовуючи компанію Nasterno Commercial Limited, заволодів майном банку "Фінанси і кредит" шляхом укладення завідомо збиткових кредитних договорів на загальну суму 53,7 млн доларів.

Згідно з даними «Вікіпедії», АТ Банк «Фінанси та Кредит»  — колишній український комерційний банк з головним офісом у Києві. Входив до складу промислово-фінансової групи Фінанси та Кредит. Зареєстровано 30 жовтня 1991 року і за величиною активів входив до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. Станом на 01.07.2010 система Банку «Фінанси та Кредит» включала 16 філій і 305 безбалансових відділень у всіх областях України.

 

У грудні 2002 року згідно з Законом «Про банки і банківську діяльність» до Статуту Банку було внесено зміни: Банк зареєстровано як Банк «Фінанси та Кредит», ТОВ. У 2007 році Банк «Фінанси та Кредит» було реорганізовано з Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) у Відкрите акціонерне товариство (ВАТ). У 2009 році Банк було реорганізовано у Публічне акціонерне товариство (ПАТ).

 

З початку 2015 року банк почав накопичувати заборгованість перед вкладниками, запропоновані НБУ заходи стабілізації не врятували ситуацію, і 17 вересня банк був визнаний неплатоспроможним.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}