Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Українці у цьому році відпочиватимуть на свята по 4 дні поспіль


12

Напередодні Кабінет Міністрів України затвердив перенесення робочих днів у 2018 році. Якщо подивитись на календар, то виходить, що на свята українці відпочиватимуть по 4 дні поспіль. Але перенесені дні потрібно буде відпрацювати.

 

Міжнародний жіночий день 8 березня припадає на четвер. І щоб не виходити на роботу 9-го березня перед вихідними, вирішили його перенести на суботу 3 березня. Відтак, попередньо відпрацювавши, українці відпочиватимуть з четверга по неділю – з 8-го по 11-е березня.

 

Наступні зміни внесені у зв’язку з відзначенням Дня праці 1 травня, яке випадає цьогоріч у вівторок. А понеділок 30 квітня потрібно буде відпрацювати згодом, 5 травня. Тому знову будуть 4 вихідні підряд – субота 28 квітня, неділя 29-е, понеділок 30-е і вівторок 1-е травня.

 

На День Конституції України (28 червня), яке припадає на четвер, теж будуть тривалі вихідні. Бо п’ятницю 29 червня вирішили зробити вихідним, відпрацювавши його у суботу 23 червня. Тому вихідними будуть 28,29,30 червня та 1 липня.

 

У зв’язку з новим святом в Україні 25 грудня – Різдво, теж будуть 4 дні вихідних, бо цей день випадає на вівторок. Щоб у понеділок не виходити на роботу, цей день теж буде вихідним, який потрібно попередньо відпрацювати 22 грудня.

 

Зміни будуть стосуватись і святкування Нового року. Бо 1 січня 2019-го випадає у вівторок. Вирішили і понеділок, 31 грудня теж зробити вихідним, перед тим попрацювавши у суботу, 29 грудня, повідомляє канал «Прямий».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}