Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Українці у цьому році відпочиватимуть на свята по 4 дні поспіль


12

Напередодні Кабінет Міністрів України затвердив перенесення робочих днів у 2018 році. Якщо подивитись на календар, то виходить, що на свята українці відпочиватимуть по 4 дні поспіль. Але перенесені дні потрібно буде відпрацювати.

 

Міжнародний жіночий день 8 березня припадає на четвер. І щоб не виходити на роботу 9-го березня перед вихідними, вирішили його перенести на суботу 3 березня. Відтак, попередньо відпрацювавши, українці відпочиватимуть з четверга по неділю – з 8-го по 11-е березня.

 

Наступні зміни внесені у зв’язку з відзначенням Дня праці 1 травня, яке випадає цьогоріч у вівторок. А понеділок 30 квітня потрібно буде відпрацювати згодом, 5 травня. Тому знову будуть 4 вихідні підряд – субота 28 квітня, неділя 29-е, понеділок 30-е і вівторок 1-е травня.

 

На День Конституції України (28 червня), яке припадає на четвер, теж будуть тривалі вихідні. Бо п’ятницю 29 червня вирішили зробити вихідним, відпрацювавши його у суботу 23 червня. Тому вихідними будуть 28,29,30 червня та 1 липня.

 

У зв’язку з новим святом в Україні 25 грудня – Різдво, теж будуть 4 дні вихідних, бо цей день випадає на вівторок. Щоб у понеділок не виходити на роботу, цей день теж буде вихідним, який потрібно попередньо відпрацювати 22 грудня.

 

Зміни будуть стосуватись і святкування Нового року. Бо 1 січня 2019-го випадає у вівторок. Вирішили і понеділок, 31 грудня теж зробити вихідним, перед тим попрацювавши у суботу, 29 грудня, повідомляє канал «Прямий».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}