Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Один із входів центральної підземки у Полтаві відкрили після ремонту


11

З серпня цього року сходи центрального підземного переходу на перехресті вул. Соборності з кільцем та вул. 1100-річчя зі сторони Будинку зв’язку частково закрили на капітальний ремонт.

 

Ще 15 серпня УЖКГ Полтавського міськвиконкому оприлюднило звіти на ProZorro  про укладений договір на капремонт цього переходу. Ремонт, згідно з документами, виконує ТОВ "Техно Холдинг" і коштує 1 млн 411 тис. 054 грн. Ремонт переходу мали завершити до кінця цього року. Однак його ремонтують і досі.

 

У переході перекривають частину сходів, оббивають плитку і на сходах, і на стінах, споруджували навіси над сходами при виході до кінотеатру Котляревського та Головпоштампу. Для цього спорудили дерев'яні каркаси і накрили плівкою.

 

Проте сьогодні зранку журналісти «ВПолтаві.інфо» помітили, що сходи зі сторони Головпоштампу відкрили і полтавці вже можуть без проблем там ходити. Раніше цей вхід був закритий через ремонтні роботи, а тому всі полтавцям, кому треба було потрапити на іншу сторону вулиці, заходили у підземку з іншого боку. Тоді як сходи, що ведуть до колишнього кінотеатру Котляревського ще й досі наполовину закриті.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}