Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Нові маршрути у Полтаві дозволять «розвантажити» зупинки


11

Нова скорочена маршрутна мережа громадського транспорту, яку ще обговорюватимуть з полтавцями та спеціалістами, ґрунтується на дослідженнях диспетчерської служби ТОВ «Трек Сервіс Контроль». Їх проводили у 2016 році і вивчали напрями пасажиропотоку.

 

Внаслідок скорочення кількості маршрутів вдасться добитись зменшення кількості громадського транспорту на зупинках. Тоді як зараз одночасно на зупинках можна побачити від 4 автобусів. А поступово планують і зовсім перейти на великі автобуси.

 

«Треба дивитись правді в очі, відразу ми не зможемо відмовитись від автобусів малої пасажиромісткості. Це дуже тривалий процес. Але в новій мережі передбачатимемо запуск якомога більше автобусів пасажиромісткістю від 40 пасажирів. Це автобуси класу Богдан, Еталон, Volvo, Man, Mersedes. Це дозволить оптимізувати графіки руху. Зараз на зупинках по 5,6,7 автобусів. Спостерігаємо велике скупчення транспорту, особливо у центральній частині. Скороченням кількості маршрутів ми доб’ємось розвантаження, щоб для людей було зручно», - зауважує директор диспетчерської служби ТОВ «Трек Сервіс Контроль» Вячеслав Поспєлов.

 

Нагадаємо, скорочення маршрутів громадського транспорту не відобразиться на віддалених районах Полтави.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}