Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавців запрошують на благодійний аукціон побачень


11


З 5-го по 20-те січня у Полтаві триває благодійний аукціон побачень, зібрані гроші з якого підуть на допомогу вихованцям Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 ім. Софії Русової Полтавської обласної ради.


Бажаючі хлопці та дівчата можуть стати лотом, або влаштувати собі побачення із найгарнішою людиною серед учасників.


Організатори зазначають, що учасників не купляють, а дають благодійний внесок за зустріч з ними. У той же час ті, хто виклав свої фото, у якості лотів, зобов’язуються зустрітися з людиною, яка заплатила за зустріч із ними.


Ціна лотів стартує від 10 грн. Ставки піднімаються не менше, ніж на 5 грн. Побачення та збір коштів відбуватимуться у Полтаві.


Детальніше ознайомитись із правилами аукціону та стати його учасником можна за посиланням ТУТ.

Журналісти "ВПолтаві.інфо" звернулись до організаторів аукціону, з питанням чи звертались вони до навчального закладу з пропозицією про допомогу. На що ті відповіли, що їх представники вже раніше відвідували цей заклад, не сумніваються, що діти відмовляться від допомоги та поїдуть туди, коли кошти вже будуть зібрані.

В свою чергу директор закладу Алевтина Ключинська зазначила, що до неї ніхто останнім часом за допомогою не звертався. А в контексті останніх подій (ситуація із викинутими речами на смітник) допомогу від волонтерів не приймають. Закладу допомагає держава.

 

"Я і 40 осіб колективу не просили такої допомоги. Ми її не приймемо. Якщо нам потрібна допомога, ми звернемось до свого керівництва і воно в будь-який час надасть допомогу. Нас держава нормально забезпечує усім необхідним. Я так розумію, це іде наступна хвиля провокацій. Нам не потрібна жодна допомога. Бо нас держава забезпечує усім необхідним", - говорить Алевтина Ключинська.

 


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}