Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Кременчуці дооснащують хоспісне відділення


 Над втіленням проекту щодо створення належних умов для догляду за важкохворими пацієнтами працюють  кілька років поспіль. Минулого року  з фонду державного регіонального будівництва на впровадження соціально важливих проектів Кременчука було залучено 17 млн грн, із них 1,5 млн грн було спрямовано на завершення робіт із реконструкції відділення, де надаватиметься паліативна допомога.
Міський голова Кременчука Віталій Малецький підкреслив, що відкриття хоспісного відділення відбудеться за участі польських колег у  тому числі, які надавали дієву технічну, організаційну допомогу в період роботи над впровадженням проекту, а також підготовці медичного персоналу. На сьогоднішній день роботи з реконструкції  відділення виконано на 95%. Наразі триває процедура з отримання певних ліцензій, завершується підготовка спеціалістів, які працюватимуть із важкохворими пацієнтами.
Головний лікар ІІ міської лікарні Віктор Севастьян наголосив, що відділення розраховане на 25 койко-місць для хворих із онкологічними діагнозами, вертебральними порушеннями, хворобою Альцгеймера  тощо. Віктор Севастьян наголосив, що така кількість ліжок відповідає європейським нормам, відповідно до  яких на 100 тис. населення передбачається 10 -15 паліативних ліжок.
Цього дня керівник міста також оглянув хід проведення ремонту підстанції швидкої допомоги, яка обслуговує жителів правобережжя,  та розташована в одній будівлі з хоспісним відділенням ІІ міської лікарні. За кошти міського бюджету в ній проведено заміну вікон та виконано косметичний ремонт приміщень.
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}