Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Крюківські вагони знову вражають пасажирів


11

Нові крюківські вагони, які у складі потягів курсують Україною, постійно вражають пасажирів. Посля поїздок у соцмережах пасажири діляться враженнями, але не забувають вказувати плюси і мінуси, комфортабельних на їх думку, вагонів.

 

Так сталося із Дар'єю Синельніковою, яка проїхалась потягом №38/№738 Київ-Запоріжжя-Київ. У своєму пості вона вказує як на позитивні моменти поїздки (наявність 3-х розеток, додатково вмикається світло, кавовий автомат, чистий санвузол), так й на негативні (кавомашина не видає решти, відсутність wi-fi та ін.) Загалом, вона зазначає, що в таких вагонах їй краще їздити, ніж в Інтерсіті.

 

 

Нагадаємо, Дмитра Комарова вразив новий потяг.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}