Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Якою була зима у Полтаві 2 роки тому (ФОТО)


10

Цьогоріч зима радує полтавців небувалим теплом як для цієї пори року. Лише після Різдва температура у Полтаві почала опускатись нижче нуля і вже як два дні поспіль зранку тримається на позначці -4 градуси.

 

Світить сонце, а на вулицях ані крихти снігу. Востаннє його можна було спостерігати у місті минулого тижня, проте плюсова температура не дала йому полежати – буквально на другий день він почав розставати.

 

А от січень 2016 року був зовсім інший: у місті були кучугури снігу, сильні опади, температура повітря коливалась від -9 градусів вночі до +4 вдень. Негода вирувала і в області. Чи не щодня через складні погодні умови на Полтавщині знеструмлювало десятки населених пунктів, а рятувальники мали роботи вдосталь – постійно витягали зі снігу автомобілі.

 

Журналісти «ВПолтаві.інфо» знайшли у власних архівах фото, зроблені рівно 2 роки тому – 10 січня 2016 року. Тоді були опади, слідом за якими «вдарив» мороз. Від чого гілки дерев були у льоду.

Тоді як 10 січня 2018 року погода така:

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}