Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Через тиждень головну ялинку Полтави закриють


09

Наступного понеділка полтавців запрошують на закриття головної ялинки міста на Театральній площі.

 

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

 

На площі відбудеться традиційне народне гуляння. На полтавців та гостей міста чекають різноманітні конкурси та розваги, концертна програма за участю творчих колективів міста. А усіх пристніх частуватимуть українськими варениками.

 

Початок дійства о 16-й годині.

 

Нагадаємо, відкриття головної ялинки Полтави відбулось 19 січня на День Святого Миколая. Вся Театральна площа була заповнена полтавцями - дітлахів з дорослими. Разом з міським головою вони відраховували момент, коли ялинка запалала вогнями. На відміну від попередніх років, оздоблення та ілюмінація на зеленій красуні значно відрізнялася. 

 

Монтувати ялинку розпочали 13 грудня зі встановлення металевого каркасу, який потім оздоблювався з гілок штучної хвої. Окрім жовтих і червоних куль цьогоріч ялинку прикрашали ще й білі банти. Верхівка «Льодовий кристал» теж нова.

 

Ялинка у центрі Полтави і цього року мала ту ж конструкцію, що і зазвичай – форма каркасу та штучні гілки. Проте оформлена була у новому дизайні. Іграшки та ілюмінація на ній теж були нові.

 

КП «Міськсвітло» уклало договір з тернопільським приватним підприємством «Ялинка» на придбання новорічних прикрас на суму 1,5 млн грн. Відкриття ялинки у Полтаві можна переглянути за посиланням.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}