Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Відомий шоумен з Полтави не розуміє процесу перейменування вулиць (ВІДЕО)


07

З 2015 року в Україні розпочався процес декомунізації, який покликаний ліквідувати наслідки комуністичної ідеології, що активізувався під час Революції Гідності. Відтоді по всій країні тривали знесення пам’ятників ідеологам комуністичного режиму. Під цей процес потрапило численне перейменування міст, вулиць, проспектів і т.д.

 

Відомий український шоумен, співак родом з Полтави Андрій Данилко не розуміє процесу декомунізації та перейменування вулиць.

 

«Я до цього жахливо ставлюся. Коли говорять: «Де знаходиться магазин?» - «На Артема». Ніхто не сприймає це як прізвище. «На Артема» це місцезнаходження. Зараз, коли говорять якісь вулиці, я не розумію, де це. Я в Полтаві жив на вулиці Рози Люксембург. Її називали «Розочка». І все розуміли, що це Рози Люксембург. Це не була людина, а просто назва. Зараз це вулиця Раїси Кириченко - моя землячка, я її знав добре, дуже любив її як артистку. Мені незвично. Я розумію, якщо повертати назви, які були раніше. Якщо і називати вулицю, то не називати якимись спірними прізвищами, до яких через 20 років зміниться ставлення. Проспект Бандери ... мені не подобається. Він викликає суперечки ... Ну назвіть «піду по Абрикосовій, зверну на Виноградну ...». І це не буде викликати ніяких суперечок. Мені подобається Хрещатик або Прорізна, якесь смислове навантаження є. Але чому називається Бандери цей проспект, я не можу зрозуміти», - говорить Данилко в інтерв’ю Дмитру Гордону.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}