Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський шоумен висловив власну думку стосовно заборони російських серіалів в Україні (ВІДЕО)


06

З 2015 року в Україні почали забороняти трансляцію російських серіалів і фільмів, які можуть зашкодити національній безпеці України. Зокрема, тоді президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».

 

Відомий український шоумен родом з Полтави Андрій Данилко не згоден з рішенням заборони російських серіалів в Україні. Він не розуміє навіщо це робити, адже будь-хто зможе переглянути їх у вільному доступ в інтернеті.

 

«Навіщо їх забороняти? Якщо можна зайти в інтернет і я подивлюся «Ліквідацію» і без заборон. Це така дурість. Вам що, робити нічого? Навіщо це? Що це вирішить? Піднімайте виробництво, робіть фільми, я тільки за це. Але забороняти ...», - розповів Андрій Данилко в інтерв’ю Дмитру Гордону.

 

Згодом, почали забороняти серіали, де знімались актори, які підтримували анексію Криму та окупація Донбасу. Останнім гучним скандалом в Україні стала заборона трансляції серіалу «Свати» українського виробництва, де головну роль грає російський актор Федір Добронравов, який нібито свого часу незаконно їздив територією окупованого півострова. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}