Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Популярний в Україні та закордоном різдвяний вінок можна зробити власноруч за кілька годин


05

В Україні дедалі частіше можна побачити, як оселі прикрашають не характерною для нашого регіону прикрасою – чіпляють на двері різдвяний вінок. Така тенденція прийшла до нас із Заходу. Проте його не обов’язково купувати у магазинах, а можна зробити і власноруч.

На різдвяному ярмарку, що відбувся у Полтаві 23 грудня, напередодні католицького Різдва, можна було придбати такі різдвяні вінки. Майстриня хенд-мейду Оксана Ганчук розповідає, що почала їх робити, щойно побачила, як такий декор є популярним не лише закордоном, а й в Україні.

 

«Помітила, що останніми роками вони до нас прийшли із заходу. Там вони дуже гарні і популярні. Всі розвішують їх на двері, каміни. І вони потроху дійшли до нас. Я помітила, що в нас люди починають ними прикрашати оселі. І розпочала їх робити сама. Все дуже просто. Потрібно вибрати заготовки, вони можуть бути зі штучної хвої або натуральної. Але остання через місяць буде осипатись. Тому раджу зі штучної хвої робити. Все, що є під рукою – кульки, бантики – можна приклеювати на свій смак», - розповідає майстриня.

Заготовки продаються вже готовими у магазинах. Проте, якщо є час, можна власноруч зробити і їх – з дроту, гілочок верби чи лози.

 

«Один вінок можна зробити за годину-дві. Коштують від 100 грн до 150 грн. Ціна залежить від основи та декору», - говорить Оксана Ганчук.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}