Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Закон про сортування сміття увійшов у дію, проте у Полтаві спеціальних баків встановлювати не поспішають


05

В Україні з 1 січня 2018 року встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів, проте встановлювати баки у Полтаві для роздільного сортування сміття не поспішають. Для початку планують побудувати сортувальну лінію.


Про це журналістам «ВПолтаві.Інфо» розповів заступник мера Полтави з питань ЖКГ Андрій Лямін.


«Як і в усіх містах України у нас є до кінця року час для облаштування сортувальної лінії. Закон вступає з 1-го січня, але ж не відразу будуть закривати сміттєзвалища. 
Перш за все потрібно виділити землю, спроектувати, побудувати сортувальну лінію. Наприкінці 2017 року обговорювали це і протягом року будемо цим займатись», - розповів чиновник та зазначив, що, можливо, вона будуватиметься на території самого сміттєзвалища.


З приводу ж контейнерів для роздільного сортування сміття сказав, що поки що залишаться такі, як і в минулому році.


«Закон не передбачає роздільні контейнери. Перебиратимуть сміття вже на сортувальній лінії. Для початку побудуємо її, а потім вже будемо розглядати питання по заміні контейнерів. Закон передбачає сортування сміття перед захороненням. До сесії будемо обговорювати це питання. А на самій сесії вже плануватимемо, скільки коштів нам необхідно спочатку на проектування, а потім на будівництво», - повідомив Лямін.

 


Нагадаємо, з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Про це йдеться у статті 32 Закону України "Про відходи", до якої був доданий відповідний пункт ще у 2012 році.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}