Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Шоумен з Полтави зізнається, що перевтілюватись у зірковий образ дуже важко (ВІДЕО)


05

На сцені він перевтілюється у відомого усім персонажа Вєрку Сердючку, яка вже не одне покоління українців полонила кумедними ток-шоу, а згодом ще й співати почала. Щойно опускається завіса він знову стає тим самим сором’язливим Андрієм Данилком, якого знають близькі та друзі.

 

Андрій Данилко в інтерв’ю Дмитру Гордону зізнався – щоразу перевтілюватися у зірковий образ, який знають всі, дуже важко.

 

«Це дуже важко. Я завжди говорив, що Сердючка дуже витратний персонаж. Не тільки емоційно. Ми там мокрі, викручуємо ці костюми… У 2013 році, коли почалися політичні події, я для себе зробив момент, що стоп. І повністю скасував всі заплановані сольні концерти - і в Росії, і в Україні, і скрізь. Тому що це було завжди важко. Коли я бачив цифру 19:00 початок концерту - до мене краще не підходити. Я перетворювався в скажену агресивну людину. Я розумів, що це втома».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}