Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтаву засипає снігом (ВІДЕО)


04

Близько півгодини тому у Полтаві почав сипати сніг. Це перший сніг в обласному центрі Полтавщини з початку грудня минулого року.

 

Протягом усього грудня 2017 року у Полтаві не було значного снігу, лише на початку місяця він був де-ін-де. Температура повітря була плюсовою. Синоптики запевняли, що за останнє століття це був найтепліший грудень. Навіть, Новий рік полтавці зустріли без снігу. Але на 4-й день нового року у Полтаві посипало снігом. Спочатку він був незначним, проте згодом він став все лапатішим. У Корпусному парку міста за недовгий період часу він встиг замести всі пішохідні доріжки, клумби, лавки.


Ліна Решетник, фото Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}