Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський шоумен розповів, скільки в дитинстві заробляв у різдвяну ніч (ВІДЕО)


04

Відомий співак, суддя, телеведучий та шоумен, родом з Полтави, Андрій Данилко у новорічному інтерв’ю Дмитру Гордону згадав дитинство, умови, в яких виріс та яким чином колядував у різдвяну ніч.

 

В одному приміщенні разом з Данилком проживали ще 4-ро людей. І найбільшим його щастям було опинитися вдома самому.

 

«У ті роки плюс-мінус всі жили однаково. Так як ми не бачили нічого кращого, нам здавалися абсолютно нормальними умови. У нас була одна кімната, там був погріб, де знаходилася якась консервація. Туалету не було. Він був далеко у дворі, загальний. Кухні не було взагалі. Звичайно, такі умови були... Я намагався не знаходитись вдома. У мене були художня школа, загальноосвітня, театр «Гротеск». І я не пам'ятаю, щоб я просто сидів удома. Я був щасливий, коли нікого не було вдома - ні мами, ні сестри, ні її чоловіка, ні племінників. Але дитинство було щасливе», - згадує шоумен.

 

Також пригадалось, як збирав компанію друзів і разом ходили по квартирах у різдвяну ніч колядувати. Тоді також давали дітям різні смаколики та від 20 коп. до залізного рубля.

 

«Це була вулиці Рози Люксембург і я жив навпроти єпархії єпископа. Ми, діти, заробляли самі, тому що нічого не було. Я зберу пляшки, здаю їх. На отримані гроші купував марки, раніше їх збирали. І я цілий рік чекав, щоб настала ніч з 6-го на 7-е, коли колядують. Брав собі компанію і ходив по квартирах, тоді такса була 20 коп.. Завжди заходили до єпископа - він давав залізний рубль, цукерки, це було дуже круто. І я за вечір заробляв 60 рублів», - говорить Данилко.

 

Нагадаємо, співак показав Краєзнавчий музей у Полтаві як свій дім.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}