Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Бетонний сніговик: за відсутності снігу на Полтавщині зимовий атрибут ліплять з будматеріалів (ФОТО)


03

Зима 2017-2018 років видалася настільки теплою, що спеціалісти зазначають такі зміни аномальними. За такої погоди у Полтаві зовсім не було снігу, а в області лише подекуди замело на початку грудня. Але Новий рік полтавці зустріли без звичного снігу.

 

Проте «будівництво» на вулицях традиційних зимових атрибутів все ж залишається. І якщо немає снігу, у хід йдуть всі підручні засоби. Навіть, такі будівельні матеріали, як бетон. Саме з нього дорожники на будівництві однієї з полтавських доріг і спорудили напередодні Нового року бетонного сніговика, щоб хоч якимось чином відчувалась атмосфера свята. А фото сніговика оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбук Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

 

«ВПолтаві.інфо» пропонує згадати, яких сніговиків та інших персонажів будували полтавці у минулі роки, ще тоді, коли був сніг. В одному з мікрорайонів Полтави родині, яка проживала у багатоповерхівці, у дворі зробили цілу сім’ю сніговиків. І вбрали їх в одяг, щоб було видно, хто ким є.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}