Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

7 тисяч полтавських доріг візьме під свій контроль ОДА


03

З 1 січня 2018 року в Україні стартує децентралізація доріг. Дороги районного та обласного значення змінять балансоутримувача. Замість Служби автомобільних доріг утримувати та ремонтувати їх буде Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації.

 

"Зараз на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області на балансі перебуває майже 9 тисяч доріг державного та місцевого значення. А з 1 січня залишиться близько 1 700 кілометрів. Це будуть дороги міжнародного, національного, регіонального та територіального значення", - коментує начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

 

Фахівці Полтавської ОДА підготували необхідну документацію. Для врахування всіх аспектів процедури створили спеціальну комісію. Також була проведена інвентаризація доріг.

 

"Видано розпорядження голови облдержадміністрації, в якому дається згода на прийняття доріг місцевого значення на баланс ОДА. В цьому документі балансоутримувачем доріг визначається Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Всього на нашому балансі з 2018 року перебуватиме 7 188 кілометрів автошляхів", - розповідає директор профільного Департаменту Тимофій Голбан.

 

Фінансування місцевих доріг буде здійснюватися за рахунок надходжень з Дорожнього фонду, який запрацює з 1 січня 2018 року. Департаментом будівництва, містобудування та архітектури вже оголошений тендер на визначення підрядної компанії, яка буде здійснювати ремонти та проводити експлуатаційне утримання місцевих доріг.

 


Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}