Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Горішні Плавні під Новий рік отримали бюджет міста


28

Днями на засіданні виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова депутати розглянули і затвердили проект міського бюджету на 2017 рік.

 

Про це повідомили у прес-службі Горішньоплавнівської міської ради.

 

Доходи міського бюджету на 2017 рік заплановано в сумі 453 млн грн: 322 млн грн – доходи загального фонду, 100 млн грн – трансферти; 30 млн грн – доходи спеціального фонду. Здебільшого загальний фонд планується наповнити за рахунок податку на доходи фізичних осіб (60% загального доходу), місцевих податків (27%). Спеціальний фонд міського бюджету передбачають поповнити за рахунок екологічного податку (67%), власних надходжень бюджетних установ (30%). У структурі доходів міського бюджету на 2017 рік передбачено 2 млн грн в рамках угоди з ПрАТ «Полтавський ГЗК».

 

Видатки міського бюджету на наступний рік прораховано в сумі 453 млн грн. За рахунок коштів бюджету розвитку передбачено видатки на загальну суму коштів 70 млн грн. У 2017 році органом місцевого самоврядування передбачено витрати на капітальні ремонти, реконструкції в школах міста на суму 1,2 млн грн, в ДНЗ – на суму 5,6 млн грн, в закладах культури, спорту та туризму – 3,1 млн грн. На капітальні ремонти, придбання обладнання та предметів довгострокового користування міській лікарні планують виділити 7,9 млн грн, стоматологічній поліклініці – 550 тис. грн, Центру ПМСД – 1,4 млн грн.  У рамках договору про фінансування соціальних і благодійних програм на 2017 рік також передбачено кошти на реалізацію заходів міських програм з підтримки соціально незахищених верств населення.  

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}