Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Полтавець разом з Президентом привітав українців з Новим роком (ВІДЕО)


02

За кілька хвилин до опівночі 31 грудня на телеканалах з'явилося традиційне привітання Президента з Новим роком. Йому передували підсумки року - визначні події в Украні та світі - та привітання відомих українців. Цього разу всю Україну вітали Ахтем Чийгоз, заступник голови Меджісу, звільнений з російської в'язниці, народна артистка України Ада Роговцева та полтавець Павло Будаєвський.

 

На Іграх Нескорених - міжнародних іграх в паралімпійському стилі, в яких беруть участь поранені військовослужбовці і які відбулись минулого року у Торонто - він виборов 4 золоті медалі.

 

"Цей рік був активний та складним. Але наша команда з Ігор Нескорених здивувала весь світ спортивними результатами та великою кількістю високих нагород. В наступному році ми йдемо далі вперед, доводити, що ми є сильна, рішуча, могутня нація нескорених людей", - говорить Павло в новорічному привітанні.

 

Нагадаємо, на початку жовтня Петро Порошенко вітав учасників Ігор Нескорених, а Павла Будаєвського нагородив орденом «За заслуги» I ступеня.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}