Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Новорічний подарунок кременчужанам: безкоштовний проїзд та Дід Мороз зі Снігуронькою у транспорті


01

У новорічні дні, 1 та 2 січня, у Кременчуці містяни зможуть з легкістю їздити містом громадським транспортом. Адже проїзд у ці дні буде безкоштовний.

 

Про це повідомляє Кременчуцька міська рада.

 

Безкоштовно кременчужани зможуть користуватися комунальним транспортом, тобто, тролейбусом. Там їздитимуть Дід Мороз та Снігуронька, які розважатимуть кременчужан, а малечу пригощатимуть солодощами.

 

Нагадаємо, що у Полтаві, на відміну від Кременчука, проїзд громадським транспортом безкоштовно не передбачений.  «Стосовно безкоштовного проїзду у громадському транспорті 1 та 2 січня 2018 року Полтавською міською радою та її виконавчим комітетом розпорядчих документів не приймалося», - пояснили в інформаційному запиті відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку виконкому Полтавської міської ради журналістам «ВПолтаві.інфо".


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}