Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Один з найпопулярніших провайдерів в Україні підвищує тариф на кабельне телебачення


01

Один з найпопулярніших операторів зв’язку, який надає телекомунікаційні послуги в ряді міст України - Triolan - підвищує тариф на кабельне телебачення.

 

З 1 січня 2018 року користувачам кабельного телебачення Triolan доведеться щомісяця сплачувати 50 грн. Тоді як раніше ця плата становила 12 грн/міс.

 

На офіційному сайті Triolan пояснює причини такого здорожчення:

''З 01 січня 2017 року, медіагрупи, яким належать права на окремі телевізійні канали, отримали право вимагати з операторів кабельного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. Наразі, вже з 1 січня 2018 року, медіагрупи піднімають тарифи на мовлення каналів у мережах операторів, тож збільшення тарифу для кінцевих користувачів є закономірним наслідком такого рішення медіагруп’’.

 

Полтавка Наталія користується телебаченням Triolan. Отримала від провайдера смс-повідомлення:

''Шановний абонент! З 1 січня 2018 року за телебачення будете платити по 50 грн за місяць, також отримаєте 12 каналів – отаку інформацію прочитала у телефоні. Спочатку платила 15 грн, тепер 50 грн і я думаю це ще не кінець'', – говорить полтавка.

 

Починаючи з 1 січня 2018 року, абонентам Triolan стануть доступними 12 нових телеканалів, серед яких є популярні спортивні, дитячi та розважальні канали - Футбол 1, Футбол 2,  NIKI Kids, NIKI Junior, Перший Автомобільний, Єврокіно, Наука, Фауна, Епоха, Терра, Трофей, Дача, йдеться на сайті провайдера.

 

Група «Тріолан» надає телекомунікаційні послуги (кабельне телебачення, широкосмуговий доступ в Інтернет, IP-телефонія), надає в користування системи відеоспостереження («Triolan дозор») і системи управління доступом в під'їзди багатоквартирних будинків («Triolan Сім-Сім»). Станом на кінець 2010 року «Тріолан» був другим за величиною оператором кабельного телебачення в Україні (понад 200 тисяч абонентів). Крім того, за підсумками другого кварталу 2011 року «Тріолан» обслуговував 180 000 абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (четверте місце на ринку). За підсумками першого півріччя 2013 року «Тріолан» обслуговував близько 213 000 абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (четверте місце на ринку), йдеться у повідомленні ''Вікіпедії''.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}